Nasza oferta

Logowanie

Gościmy

Statystyka

Strona główna arrow Aktualności arrow Komunikat Zarządu w sprawie listy pracowników uprawnionych do nabycia udziałów
Komunikat Zarządu w sprawie listy pracowników uprawnionych do nabycia udziałów Drukuj

Komunikat Zarządu
Przemysłowego Instytutu Maszyn Budowlanych Sp. z o. o.
z dnia 03.12.2008 r.

Działając na podstawie ustawy z dnia 30 sierpnia 1996 r. o komercjalizacji i prywatyzacji ( Dz. U. z 2002 r. Nr 171, poz. 1397 ze zm.) oraz rozporządzenia Ministra Skarbu Państwa z dnia 29 stycznia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad podziału uprawnionych pracowników na grupy , ustalenia liczby akcji przypadających na każdą z tych grup oraz trybu nabywania akcji przez uprawnionych pracowników ( Dz. U. z 2003 r., Nr 35, poz.303), informuję:

  1. Lista uprawnionych pracowników, którzy złożyli oświadczenia o zamiarze nieodpłatnego nabycia udziałów została wywieszona w siedzibie Spółki (Kobyłka, ul. Napoleona 2 ) na tablicy ogłoszeń w budynku Zarządu Spółki oraz dodatkowo w Zakładzie Doświadczalnym PIMB Sp. z o.o. ( Biskupiec, ul. Czynu Społecznego 8 ) na okres jednego miesiąca.
  2. Reklamacje dotyczące pominięcia na liście lub sprostowania okresu zatrudnienia w Przemysłowym Instytucie Maszyn Budowlanych należy składać w formie pisemnej do dnia 3.01.2009 r. w siedzibie Przemysłowego Instytutu Maszyn Budowlanych Sp. z o.o. w Kobyłce, ul. Napoleona 2, w Sekretariacie Prezesa Zarządu. Do reklamacji należy dołączyć dokumenty potwierdzające spełnienie warunków, o których mowa w art. 2 pkt. 5 ustawy o komercjalizacji i prywatyzacji, bądź poświadczające okres zatrudnienia w Przemysłowym Instytucie Maszyn Budowlanych. Reklamacje będą rozpatrywane w formie pisemnej w terminie 14 dni od daty ich złożenia.
  3. Szczegółowych informacji, w zakresie ustalonych uprawnień, udzielają p.p. Dorota Życka i Barbara Nurkiewicz , tel. (0 22) 786 18 38.


PREZES ZARZĄDU, DYREKTOR

 Andrzej T. Machniewski

Zmieniony ( 03.12.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »