Nasza oferta

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Statystyka

Strona główna arrow Oferta arrow Badania arrow Badania bankowozów i pojazdów przystosowanych do przewozu wartości pieniężnych
Badania bankowozów i pojazdów przystosowanych do przewozu wartości pieniężnych Drukuj

Działalność w zakresie badań pojazdów przystosowanych do przewozu wartości pieniężnych i bankowozów prowadzona jest od 2001 r. Badania wykonujemy na zgodność z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14 października 1998r. (Dz. U. nr 129/98 poz. 858) dla pojazdów już zarejestrowanych oraz od września 2010r. prowadzimy badania bankowozów typu A, B, C oraz pojazdów ubezpieczających na podstawie Rozporządzenia MSWiA z dnia 7.09.2011r. (Dz. U. nr 166, poz. 1128).
Na przestrzeni kilku lat wykonaliśmy badania dla wielu renomowanych producentów pojazdów przystosowanych i bankowozów jak również dla firm zajmujących się ochroną osób i mienia.Nasza oferta skierowana jest do firm produkujących lub modernizujących pojazdy oraz użytkowników pojazdów będących w eksploatacji lub sprowadzonych z zagranicy.Prowadzone przez nas badania objęte różnym zakresem:

Badania


     Bankowozy
         typ A
         typ B
         typ C

        Pojazdy
   ubezpieczając
e


  • zatwierdzenie typu - przeprowadza si dla pojazdów nowego typu
  • badania identyfikacyjne - przeprowadza się w celu stwierdzenia zgodności wykonania badanego pojazdu z pojazdem, który przeszedł badania typu,
  • okresowe - realizowane sa w ramach nadzoru nad przyznanym certyfikatem, zgodnie z umową zawartą z Klientem


Oferujemy indywidualne podejście do klienta, konsultacje techniczne, krótki czas realizacji badań i możliwość negocjacji cen.

Zmieniony ( 11.10.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »