Nasza oferta

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Statystyka

Strona główna arrow Działalność arrow Badawcza arrow Badania bankowozów i pojazdów przystosowanych do przewozu wartości pieniężnych
Badania bankowozów i pojazdów przystosowanych do przewozu wartości pieniężnych Drukuj

Działalność w zakresie badań pojazdów przystosowanych do przewozu wartości pieniężnych i bankowozów prowadzona jest od 2001 r. Badania wykonujemy na zgodność z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14 października 1998r. (Dz. U. nr 129/98 poz. 858).
Pojazdy samochodowe: bankowozy typu A, B i C oraz pojazdy ubezpieczające - badane są cechy i właściwości zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 07.09.2010r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne (Dz. U. 166/2010 poz. 1128).
Na przestrzeni kilku lat wykonaliśmy badania dla wielu renomowanych producentów pojazdów przystosowanych i bankowozów jak również dla firm zajmujących się ochroną osób i mienia.Nasza oferta skierowana jest do firm produkujących lub modernizujących pojazdy oraz użytkowników pojazdów będących w eksploatacji lub sprowadzonych z zagranicy.Przeprowadzone prze nas badania są objęte różnym zakresem:


Oferujemy indywidualne podejście do klienta, konsultacje techniczne, krótki czas realizacji badań, możliwość negocjacji cen.

Zmieniony ( 02.04.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »